Závody Kyjov 7.4.2018

Dne 7.4.2018 se naše děvčata zúčastnila závodů v Kyjově, kde se od nejmenších až po ženy zúčastnilo přes 250 závodnic. Pro děvčata to bylo velmi náročný závod, ale přesto se můžeme pochlubit, že nám děvčata vezou medaile. V nejmenší kategorii r.2012 získala 1. místo Adélka Krajčová její kolegyně Elenka Dobešová pro kterou to byl první velký závod a velká zkušenost  obsadila 13. příčku z 25 děvčat. V kategorii r.2011, kde se zúčastnilo 43.děvčat  získala pro náš klub krásnou 2.příčku Barborka Hanáková , její kolegyně a to Eliška Zahradnická 10.místo, Eliška Burdová 14. místo, Leticie Neider 18. místo. V kategorii 1.B děvčata chybovala a pro Nelinku Kročovou to bylo 6. místo , Eliška Dvořáková 10.místo a Terezka Kolenovská 13.místo. Jako družstvo nám děvčata vezou 3.příčku. V odpoledním programu nás zastupovala pouze 4. děvčata, ale i ty předvedly krásný výkon. Zuzka Mikšaníková v kat. 2.B obsadila 5.příčku, Tara Deví Nahálková 15. příčku v kat. 2.A a ve 3.kat Klárka Hanáková, která se vrátila k moderní gymnastice po několika ti letech to byl premiérový závod a obsadila krásné 8.místo a Eliška Chalabalová krásné 4.místo.  Děvčata děkujeme za vzornou reprezentaci  našeho klubu, jsem na Vás pyšné.