Zlínský střevíček

Dne 28.4.2018 se naše děvčata zúčastnila závodů Zlínský střevíček na kterém bylo cca 180 závodnic. Děvčata opět potvrdila své nadání a postarala se o další sbírku medaili do našeho oddílu a to : v kategorii 2012 a ml.  zvítězila  Adélka Krajčová a odváží si zlatou medaili,  její kamarádka Elenka Dobešová , která cvičí teprve od ledna získala krásné 7.místo. Další medaili získala kategorii O.A  Barborka Hanákova a to stříbrnou medaili. Elišce Zahradnické uteklo 3.místo jen o maličký kousek a získala 4. příčku. V kategorii 1.B se opět vedlo naším holčičkám, tato kategorie byla jednou z nejsilnější  kategorii a děvčata závodila se 40 soupeřkami : na 3.místě se umístila Nelinka Kročová, 5.místo Eliška Dvořáková a 6. místě Kolenovská Terezka, 37.místo Helenka Zbořilová.  Děvčata jste naše šikulky a jsme rádi , že odmalička se o Vás stará náš klub.

V odpolední účasti si děvčata vybojovala taky krásné místa a to: ve 2.kat.:  Zuzka Mikšaníková 14. místo, Tarinka získala 23.místo, v této kategorii se zúčastnilo 31 děvčat. Holky jste moc šikovné. Ve 3.kategorii získala 3.místo Klárka Hanáková a Eliška Chalabalová získala 6.místo. Děvčata moc gratulujeme.