Oblastní přebor Zlín a Oblastní přebor Brno

Dne 19.5 – 20.5 náš oddíl čekal velmi náročný víkend, kdy naše gymnastky musely poměřit své síly na Oblastních přeborech na které se musely první probojovat z Okresních přeborů. Oblastní přebor pořádal náš oddíl poprvé a naším děvčatům se velice dařilo. V kategorii 0.B se stala Adélka Krajčová 3. místo. Elenka Dobešová získala 19.příčku. V kategorii O.A se stala první přebornicí Barča Hanáková a odváží si zlatou medaili a velké překvapení pro náš oddíl bylo, když se 2. místě umístila Katuška Žaludková, která předvedla krásný výkon a odváží si stříbrnou medaili,  Zahradnická Eliška 10.místo a Letizie Neider 18.místo .V 1.kategorii se děvčata musela poprat o rok staršími konkurentkami a v téhle kategorii se zúčastnilo 61 děvčat. Naše děvčata překvapila a odváží si 11.příčku Dvořáková  Eliška, 15.místo Terezka Kolenovská a Elča Kročová 16.místo. Ve 2 kategorii se velmi dobře vedlo Zuzce Mikšaníkové, která obsadila 8.příčku a Tara Dévi Nahálková 13.místo. Ve 3 kategorii se Klárka Hanáková umístila na 2.místě a tímto si vybojovala postup na Mistrovství České Republiky její kolegyně Elišce Chalabalové patří 6.příčka.

 

Neděle Kombinovaný program – zde se nám vedlo velmi dobře, kde se děvčata musela poprat opravdu z velmi silnou konkurenci, ale zabojovala a dostala nejvyšší ocenění, kdy 3. naše děvčata postupují na Mistrovství České Republiky a to: Agátka Mullerová , která ve své kategorii vybojovala 4.příčku. 2. místo patří Adélce Dobešové, která si odváží stříbrnou medaili  a Zuzka Ponížilová se stala Přebornicí Jihomoravského a Zlínského kraje a odváží si zlatou medaili. Děvčatům moc gratulujeme. Ve 3 kategorii si jela poměřit své síly Viki Číhalová , která měla opět o rok starší soupeřky a získala, tak krásnou 10.příčku a její kolegyně Elen Cuřínová 15.příčku. Děvčatům taky moc gratulujeme.

Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *