Mistrovství ČR v kombinovaném programu

Dne 21.11. se v Dubňanech konalo MČR KP. Kvůli neúčasti Elišky Chalabalové se závodu zúčastnila pouze Julie Poláková a Zuzana Ponížilová s trenérkou Kamilou Kopeckou. Ve 4. kategorii vybojovala krásné 6. místo Julie Poláková. Její sestavu se stuhou rozhodčí ohodnotily jednou z nejvyšších známek. Zuzana Ponížilová předvedla nejlepší volné sestavy s obručí a kužely a zaslouženě získala 1. místo a titul mistryně ČR v kategorii Žen.
V závodu družstev (jedná se o pětičlenná družstva složená podle výsledků oblastního přeboru, kdy první družstvo tvoří přebornice oblasti v každé kategorii, druhé družstvo ty gymnastky, které se umístily na 2. místě atd.) vybojovalo 1. družstvo Jihomoravské oblasti 1. místo ve složení Sára Kratochvílová, Ela Majerníková a Adéla Baranovská (všechny SK MG Břeclav), Natálie Fikesová (TJ Sokol Brno Židenice) a Zuzana Ponížilová. Krásné 5. místo vybojovalo 6. družstvo Jihomoravské oblasti, jehož členkou byla Julie Poláková.
Děvčatům děkujeme za výbornou reprezentaci oddílu 🏅✨a klubu SK MG Břeclav za výbornou organizaci závodu i v této složité době.