Gymnastky

Adélka Krajčová                                                                                                    rok 2018 – základní program                                                                                        0.B. kat. – 2. místo Okresní přebor                                                                                                     3. místo Oblastní přebor

  rok 2019 – základní program                                                                                          0.A. kat. – 1. místo Okresní přebor    

                                                                              

 

 

Elenka Dobešová                                                                                                              rok 2018 – základní program                                                                                            0.B. kat. – 4. místo Okresní přebor                                                                                                                                                                                                                                  rok 2019 – základní program                                                                                            0.A. kat. – 6. místo Okresní přebor                                                                                                   10. místo Oblastní přebor

 

 

Letizei Neider

 

 

 

 

 

Barča Hanáková                                                                                                          rok 2017 – základní program                                                                                           0.B. kat. – 2. místo Okresní přebor                                                                                                     5. místo Oblastní přebor  

  rok 2018 – základní program                                                                                     0.A. kat. –  1. místo Okresní přebor                                                                                                     1. místo Oblastní přebor

  rok 2019 – kombinovaný program                                                                               I. kat. – 2.  místo Okresní přebor                                                                                                    8. místo Oblastní přebor

                         

Terezka Kolenovská                                                                                                      rok 2019 – Kombinovaný program                                                                                 I.kat. – 1. místo Okresní přebor                                                                                                     11. místo Oblastní přebor  

 

 

 

 

Eliška Dvořáková                                                                                                        rok 2019 – kombinovaný program                                                                                   I.kat. – 4. místo Okresní přebor                                                                                                      6. místo Oblastní přebor

 

 

 

Nelča Kročová                                                                                                                    rok 2017 – základní program                                                                                              0.A. kat. – 2. místo Okresní přebor   

  rok 2019 – kombinovaný program                                                                                    I.kat. – 3. místo Okresní přebor                                                                                                     4. místo Oblastní přebor                                                                                                    12. místo Mistrovství České republiky                       

 

 

 

Adélka Dobešová                                                                                                   rok 2017 – základní program                                                                                     I.kat.- 1. místo  Mistrovství České republiky

 rok 2018 – Kombinovaný program                                                                                   II.kat. – 1. místo Okresní přebor                                                                                                      2. místo Oblastní přebor                                                                                                    8. místo Mistrovství České republiky 

 rok 2019 – Kombinovaný program                                                                                   II.kat. – 1. místo Okresní přebor                                                                                                      5. místo Oblastní přebor

 

Agátka Müllerová                                                                                                 rok 2017 – základní program                                                                                             I. kat. – 3. místo Okresní přebor

 rok 2018 – kombinovaný program                                                                                   I. kat. – 1. místo Okresní přebor                                                                                                      4. místo Oblastní přebor                                                                                                   11. místo Mistrovství České republiky 

 rok 2019 – kombinovaný program                                                                                   II.kat. – 2. místo Okresní přebor                    

 

Viki Číhalová                                                                                                         rok 2017 – základní program                                                                                             II.kat. – 2. místo Okresní přebor                                                                                                     1. místo Oblastní přebor                                                                                                     1. místo Mistrovství České republiky                                                             

 rok 2018 – kombinovaný program                                                                                   III.kat. – 1. místo Okresní přebor     

 rok 2019 – kombinovaný program                                                                                   III.kat. – 1. místo Okresní přebor   

 

Tara Dévi Nahálková                                                                                                rok 2019 – základní program                                                                                          III. kat. –  5. místo Okresní přebor                                                                                                 10. místo Oblastní přebor       

 

 

 

Zuzka Mikšaníková                                                                                                   rok 2019 – základní program                                                                                           II. kat. – 4. místo Okresní přebor                                                                                                  12. místo Oblastní přebor 

 

 

 

Eliška Chalabalová                                                                                                  rok 2018 – základní program                                                                                          III. kat. – 3. místo Okresní přebor                                                                                                 6. místo Oblastní přebor                                                                                                 8. místo Mistrovství České republiky

  rok 2019 – kombinovaný program                                                                                IV. kat. – 1. místo Okresní pře

 

                          

Zuzka Ponížilová

rok 2018 – Kombinovaný program                                                                                  ženy – 1. místo Okresní přebor                                                                                                      1. místo Oblastní přebor                                                                                                    2. místo Mistrovství České republiky

rok 2019- Kombinovaný program                                                                                    ženy – 1. místo Okresní přebor                                                                                                      1. místo Oblastní přebor                                                                                                    1. místo Mistrovství České republiky   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                  

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elenka Dobešová